Historie //

05.10.2007 UWAGA TOUR 1
Uwaga Uwaga aneb co tě nezabije to tě posílí...
...a úplně nejlepší je,když se to několikrát za sebou zopakuje.
úvod-všechny události,který nastaly před sérií koncertů s Hey už tady byly popsaný-radši ještě jednou stručněji-těsně před tím Vším si Mejn zlomil ruku a nastalo psycho.Začalo to tak,že jsem spal a najednou mě vzbudila rána do okna-byla to sněhová koule,která přilítla z pekla...ba ne byl to Methalpop,kterej ji hodil a do mýho rozespalýho obličeje vmetl krutou realitu.Mejn-game over.Sel jsem se projít a celou dobu jsem sprostě nadával.Celou dobu a taky celou cestu.Nakonec jsem se přes to přenesl,ale byl to tak třetí pokus na základní výšce.Ještě nic nezačalo a už se to sere.
začali jsme pátrat po tom,kdo by to mohl zahrát,ale těžko najdeš druhýho Mejna.Ještě ke všemu byl čtvrtek a druhej den jsme měli hrát v Krnově.Sel jsem do zkušebny a potkal jsem Hlaváčka-kytaristu šílený kapely Rozmazaný děti,která se rozpadla před 10 lety,ale Roman hraje a nahrává dál.Je moc dobrej,ale nikdo to neví.To je na světě normální.Právě se vrátil z Irska,kde se protloukal asi 4 měsíce a snažil se zlomit osud na lepší stranu.Nevyšlo to-to je na světě taky normální.Nabídul mi,že pojede s náma.Jamovali jsme ve zkušebně skoro celou noc v sestavě Já,Pítrs,Hlaváček.Mejn ležel doma a Mejla s náma nejel,protože jel jinam.Měl přebrat žebřík-to bylo domluvený dávno a tak jsme mu ani nevolali-Hlaváček totiž nehrál na basu,ale na moji kytaru.Já jsem zase hrál na jeho španělu.Ze začátku to znělo otřesně,ale pak to začalo být zajímavější.Další den jsme jeli do Krnova.Rídil brácha a ze začátku vůbec nedovedl pochopit,co se děje.
"Vy máte nějakou novou kapelu?"
"Ne."
"Co to je za týpka?"
"Hlaváček."
Aha.
Brácha položil ještě asi tři kontrolní otázky,zjistil,že je to další podivná situace s VF a jelo se.Koncert dopadl moc dobře.Bylo to nepochopitelný,ale fungovalo to.Díky této situaci jsme nakonec takhle odehráli i další 3 koncerty.Všechno se změnilo ještě několikrát.Happyend se nekonal.Mejn sice vstal z mrtvejch a nahradil s prstem v sádře všechny možný basisty,ale nakonec mu ruku zlomili ještě jednou,protože mu blbě srostla.Ve středu jsem přišel ke zkušebně,jaro to výborně rozjelo a já se strašně těšil na to,jak si výborně zahrajeme.U zkušebny seděl Pítrs a řekl:
"Mejn je na operaci."
Znělo to jako vtip,ale bohužel to vtip nebyl.Můj mozek se zachoval jako frajer-procedil informaci a vyrazili jsme. V obrovský dodávce jsme seděl já, Pítrs a jeho holka Kristina. Vypadalo to děsivě.

(pokračování příště)
Počet stažení 0014696

Ahoj lidi!

Tady je pro Vás ke stažení naše EP Čtyři slunce, které jsme vydali ke stejnojmennému filmu Bohdana Slámy. Je na něm pět songů, jeden zvláštní bonus a dialogy, který uváděj jednotlivý písně.

Co s tím můžete udělat?

  1. nedělat nic,
  2. stáhnout si EP a poslouchat,
  3. stáhnout si EP, poslouchat ho a odměnit nás jakoukoliv částkou v rozmezí koruna až nekonečno korun na účet 2107698153/0800,
  4. objednat si EP v našem e-shopu.

V době probíhající diskuze a polemiky mezi piráty a nepiráty prohlašujeme toto:

Když si to někdo stáhne a nedá nám nic, nevadí, ale plácat po zádech ho za to nebudeme. Když nám někdo něco pošle, potěší nás to a dotyčný jedinec tímto projeví svůj charakter a zároveň respekt k naší partě. Američané říkají: vote by wallet. Volně přeloženo: zaplatím za to, co se mi zdá dobrý.:)

Celou desku jsme nahráli za peníze, které jste nám dali za naše předešlá alba (Klenot, VFRFP, Detaily). Náš label jsme my čtyři a ředitel. Vaše peníze jdou do naší hudby, a to je podle nás čistej model. Doufáme, že je pořád trvale udržitelnej.

Děkujeme všem, co se rozhodnout za desku zaplatit. Mužete přispět kartou, převodem z účtu nebo elektronickým bankovnictvím. Poplatky za převody jsou únosné. Zaplatit lze také pomocí SMS. Je to asi nejpohodlnější, ale o zaslanou částku se musíme dělit s operátory.

Záleží jenom na Vás, co uděláte.:)

VF

Ahoj lidi!

Tady je naše deska. Každej si tu desku může stáhnout, poslechnout a pak se rozhodnout, zda si něco zasloužíme. Pak může poslat libovolnou částku přímo na náš účet. Je to pro nás nejlepší podpora a všechny takhle poslaný peníze jdou za náma nejen na další desku Vypsaný fiXy, ale i na další projekty, který mají smysl. Nesmírně si vážíme každýho, kdo takto učiní, protože to udělá, i když nemusí.

Díky vám se to dá. DÁ SE TO DÁT!

DĚKUJEME MÁRDI, PÍTRS, MEJLA

stáhnout cd + texty koupit v našem e-shopu
stáhnout cd + texty
mp3 105 mb flac 491 mb

Ahoj lidi! Vítáme vás!

Jste tady a můžete si úplně v klidu stáhnout naši novou desku i s bookletem.
Zkuste to ještě malou chvíli vydržet a přečíst si pár následujících řádků.
Nejdřív bychom Vám chtěli poděkovat.

Za co?

Děkujeme Vám za Váš zájem o naší partu!
Jsme rádi, že Vám opět můžeme po třech letech něco novýho nabídnout.
Byla to fuška a dalo nám to zabrat. Mentálně, fyzicky a samozřejmě i finančně.
Nahrávka trvá 42 minut a 24 vteřin.
Stažená je za pár chvil. Ale ještě chvilku počkejte..

Každej z Vás má opět čtyři možnosti. Buď stáhnout a poslouchat nebo stáhnout a poslat dle svého uvážení libovolnou částku na náš účet a poslouchat nebo stáhnout, poslouchat a pak případně poslat libovolnou částku. Poslední varianta je, že si to stáhneš a pak si třeba koupíš v našem shopu cokoliv uznáš za vhodné.
Všechny peníze, který utržíme za prodej našich nahrávek a ostatního merchandise dáváme na jednu hromadu a nikdy ji nerozdělujeme. Když přijde čas, tak větší část peněz vezmeme a zaplatíme z ní další nahrávku a následně pak klipy, cd nebo vinyly - prostě vše, co je třeba. Děláme to takhle celou dobu - každá deska vydělává na tu další. Kdo chce, ten nás může podpořit - podporuje tak vznik další desky. Platba zaslaná přímo na náš účet je nejlepší – poplatky jsou minimální.

To je vše. Bez Vás by to nešlo.

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout cd + texty koupit v našem e-shopu
stáhnout cd + texty
mp3 105 mb waw 491 mb

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout album koupit v našem e-shopu

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Kryštof a Pítrs.

stáhnout album koupit v našem e-shopu

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Kryštof a Pítrs.