NOVINKY //

20.04.2011 Klenoty XXV.

Ahoj všichni

klubová sezóna končí - hurá ven. Majálesová smršť začíná už v tento pátek 22.4. v Hradci Králové, 23. předposlední klubový koncert v tohoto jara ve Vysokém Mýtě a pokračují majálesy, 29. Brno, 30. Plzeň a v květnu 3. Olomuc, 5. Praha, 6. Znojmo, 7. poslední jarní klub/hospoda v Českém Krumlově, opět majálesy 11. v San Piegu, 12. ve Vsetíně a dále už jen festivaly a festválky, 13. Třinec, 20. Rokytnice nad Rokytnou, 21. Ústí nad Labem, 27.-28. Kvasfesty na Slovensku a poslední květnová akce 29. Mezi ploty v Praze. Doufám že to Márdiho hlasivky přežijí.

Tady je Márdiho pokračování Dobrodružství v zemi Jednou taky tak trochu o majálesu.  http://www.t-music.cz/magazin/mardi-z-vypsane-fixy-bloguje-dobrodruzstvi-v-zemi-jednou-majales-a-helterskelter--3862/

A tady vynalézavá pouliční bluesmanka z Běloruska: http://www.youtube.com/watch?v=dAobIpnkCNw&feature=related

Mějte se užívejte předletí

Váš ředitel San Piego rec.

07.04.2011 Klenoty XXIV.

Zdravím

dnes mám jenom rychlou zprávu, protože Márdi dopsal třetí pokračování Dobrodružství a to tu: http://www.t-music.cz/magazin/mardi-z-vypsane-fixy-bloguje-dobrodruzstvi-v-zemi-jednou-fiatovy-casy--3810/

V oddíle koncerty jsou dopsány akce až do konce července 2011.

Jo a podařilo se trochu narychlo domluvit koncert v chrudimské Agora a to na 15.4.2011. Ve 20 hod začně kapela Punkárna a pak VF.

Mějte se

Váš ředitel San Piego rec.

Počet stažení 0014093

Ahoj lidi!

Tady je pro Vás ke stažení naše EP Čtyři slunce, které jsme vydali ke stejnojmennému filmu Bohdana Slámy. Je na něm pět songů, jeden zvláštní bonus a dialogy, který uváděj jednotlivý písně.

Co s tím můžete udělat?

  1. nedělat nic,
  2. stáhnout si EP a poslouchat,
  3. stáhnout si EP, poslouchat ho a odměnit nás jakoukoliv částkou v rozmezí koruna až nekonečno korun na účet 2107698153/0800,
  4. objednat si EP v našem e-shopu.

V době probíhající diskuze a polemiky mezi piráty a nepiráty prohlašujeme toto:

Když si to někdo stáhne a nedá nám nic, nevadí, ale plácat po zádech ho za to nebudeme. Když nám někdo něco pošle, potěší nás to a dotyčný jedinec tímto projeví svůj charakter a zároveň respekt k naší partě. Američané říkají: vote by wallet. Volně přeloženo: zaplatím za to, co se mi zdá dobrý.:)

Celou desku jsme nahráli za peníze, které jste nám dali za naše předešlá alba (Klenot, VFRFP, Detaily). Náš label jsme my čtyři a ředitel. Vaše peníze jdou do naší hudby, a to je podle nás čistej model. Doufáme, že je pořád trvale udržitelnej.

Děkujeme všem, co se rozhodnout za desku zaplatit. Mužete přispět kartou, převodem z účtu nebo elektronickým bankovnictvím. Poplatky za převody jsou únosné. Zaplatit lze také pomocí SMS. Je to asi nejpohodlnější, ale o zaslanou částku se musíme dělit s operátory.

Záleží jenom na Vás, co uděláte.:)

VF

Ahoj lidi!

Tady je naše deska. Každej si tu desku může stáhnout, poslechnout a pak se rozhodnout, zda si něco zasloužíme. Pak může poslat libovolnou částku přímo na náš účet. Je to pro nás nejlepší podpora a všechny takhle poslaný peníze jdou za náma nejen na další desku Vypsaný fiXy, ale i na další projekty, který mají smysl. Nesmírně si vážíme každýho, kdo takto učiní, protože to udělá, i když nemusí.

Díky vám se to dá. DÁ SE TO DÁT!

DĚKUJEME MÁRDI, PÍTRS, MEJLA

stáhnout cd + texty koupit v našem e-shopu
stáhnout cd + texty
mp3 105 mb flac 491 mb

Ahoj lidi! Vítáme vás!

Jste tady a můžete si úplně v klidu stáhnout naši novou desku i s bookletem.
Zkuste to ještě malou chvíli vydržet a přečíst si pár následujících řádků.
Nejdřív bychom Vám chtěli poděkovat.

Za co?

Děkujeme Vám za Váš zájem o naší partu!
Jsme rádi, že Vám opět můžeme po třech letech něco novýho nabídnout.
Byla to fuška a dalo nám to zabrat. Mentálně, fyzicky a samozřejmě i finančně.
Nahrávka trvá 42 minut a 24 vteřin.
Stažená je za pár chvil. Ale ještě chvilku počkejte..

Každej z Vás má opět čtyři možnosti. Buď stáhnout a poslouchat nebo stáhnout a poslat dle svého uvážení libovolnou částku na náš účet a poslouchat nebo stáhnout, poslouchat a pak případně poslat libovolnou částku. Poslední varianta je, že si to stáhneš a pak si třeba koupíš v našem shopu cokoliv uznáš za vhodné.
Všechny peníze, který utržíme za prodej našich nahrávek a ostatního merchandise dáváme na jednu hromadu a nikdy ji nerozdělujeme. Když přijde čas, tak větší část peněz vezmeme a zaplatíme z ní další nahrávku a následně pak klipy, cd nebo vinyly - prostě vše, co je třeba. Děláme to takhle celou dobu - každá deska vydělává na tu další. Kdo chce, ten nás může podpořit - podporuje tak vznik další desky. Platba zaslaná přímo na náš účet je nejlepší – poplatky jsou minimální.

To je vše. Bez Vás by to nešlo.

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.