NOVINKY //

31.03.2011 novinky
Soutěž o 10 lístků na koncert v Uherském Hradišti je tady. Otázka je tato. Jak se jmenuje píseň, která je na našem živáku VFRFP a zároveň není na žádný předchozí desce? Odpovědi pište na fixavmiru@atlas.cz Prvních deset vyhrává.
28.03.2011 Klenoty XXIII

Ahoj Všichni

do gorodu San Piego přišlo jaro a je tu i delší den. To mě osobně moc těší.

Dneska je toho tady víc.

Zítra proběhne za účasti nejen vypsané fiXa v pražské Lucerně Koncert pro Japonsko více tady:: http://www.japan.cz/zemetreseni/koncertprojaponsko.php Tak přijďte ať v tom nejsou Japonci sami.

O turné po Japonsku píše Márdi i v blogu na našich stránkách: http://www.vypsanafixa.cz/

Kromě toho se Márdi vyšponoval a napsal pokračování Dobrodružství v Zemi Jednou tady: http://www.t-music.cz/magazin/mardi-z-vypsane-fixy-bloguje-dobrodruzstvi-v-zemi-jednou-zpatky-na-stromy--3762/

A co bude v dubnu?. Koncerty 1. Uherské Hradiště, 2. Bílin, 9. Ústí nad Orlicí, 15. Lukov u Mor.Budějovic, 16. Přepeře u Turnova, 22. Hradec Králové, 23. Vysoké Mýto, 29. Brno a 30. Plzeň. A navíc jsme si řekli, že uděláme aprílový výprodej či slevu? Bude od teď do půlnoci 10.4.2011 nebo do vyprodání zásob, což se týká hlavně triček, těch je už opravdu jen pár kusů. Ještě jsou v obchůdku přidány nová trička a placky, ale ty jsou zatím v plné ceně.

No a nakonec trochu kultury: http://www.youtube.com/watch?v=kMHOS7yTvsI

Váš ředitel San Piego rec.

01.03.2011 Klenoty XXII.

Ahoj všichni

opět zdravím a tentokrát z Koněpůlek. Stala se až trošku nečekaná věc. Po dvou letech urgování se rozhodly SonyBMG znovu vydat fiXí DVD Před náma jedeme my. A od této chvíle si ho můžete za dvě kila přes náše stránky i objednávat nebo na koncertech koupit. 

V březnu za kamna nepolezem, protože začínají koncerty!! 4.3. Karviná s Apatheou, 5.3. Valmez, 10.3. v LMB v Praze to bude vážně dobrý, protože Hey jsou polská špička. Mrkněte sem http://www.youtube.com/watch?v=zt9uEOQ1Pko  , 11.3. Bratřice u Pacova s Duklou vozonou a dalšími bandy, 12.3. v Jeseníku s Priessnitz, to bude taky dobrý, protože Priessnitz jsou vážně naše špička http://www.youtube.com/watch?v=TR_qr99S5ow&feature=related 18.3. Mladá Boleslav s Kočky neberem, 19.3. Jihlava s El Brkas, 25.3. Třemošnice s Kulturní zřízeností a 26.3. Vimperk s Escape to the Jungle a 12 Bag pipirs.

Jestli jste nečetli Márdiho dobrodružství v Zemi "Jednou", tak to můžete napravit zde: http://www.t-music.cz/magazin/mardi-z-vypsane-fixy-bloguje-dobrodruzstvi-v-zemi-jednou-2--3665/ 

Zatím se mějte a uvidíme se na koncertě

Váš ředitel San Piego rec.

stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.