NOVINKY //

30.03.2010 Klenoty XIII

Ahoj všichni,

fiXa jako nominovaná na ceny Anděl 2009 zahraje na předávání v Incheba aréně v Praze 17.4.2010. FiXa tam zahraje jednu píseň z alba Klenot. Kterou jí radíte ?? Napište na fixa1982@seznam.cz  Předávání bude i v přímém přenosu na Nově.

Hrozně to letí a první jarní týden je za námi. Slevový týden docela zafungoval. Jestli jste to nestihli nevadí, prodlužujeme to na celý duben!!!

V tomtéž měsíci fiXa zahraje: 3.4. Litovel, 4.4. Český Krumlov, 9.4. Praha-Kbely, 10.4. Luka u Jihlavy, 16.4. Litomyšl, 23.4. Hradec Králové-Majáles a Jistebnice, 24.4. Příbram, 30.4. Praha-Majáles.

Dnes ještě jednu příhodu. Vesele si prodávám v Kolíně ve Starých lázních. Po koncertě se přes „dav“ kupujících prodere chlapík v durch propocené košili. „Vezmu si tohle tričko““říká a dává mi 400Kč. Já na to :“Jasně, je tvoje. Ještě ti vrátím dvě kila.“ Chlapík bere tričko, odchází a přes rameno mi sděluje: „Zbytek nech kapela na další dobrou desku.“ Jak jsem psal minule, lidé jsou různé. Vzkaz pro takové. Děkujeme za podporu, už jen za to že chodíte na koncerty.

Váš ředitel San Piego rec
30.03.2010 kasparek-aukce
Kasparek natocil k predani penez z aukce bot a Mardiho kytary video - tady je http://www.youtube.com/watch?v=S-DskJgmNoc
16.03.2010 Klenoty XII.

Ahoj všichni,

Kdo byl v neděli v LMB musel být spokojen. Detroit 7 – nekompromisní parta s obrovskou energií a poté fiXa, která se nenechala od Japonců zahanbit. Fakt skvělá akce!!

Tiskem proběhly užší nominace na výroční ceny Akademie populární hudby Anděl 2009. FiXa je nominována v kategorii skupina roku a album roku se dostalo mezi pět nejlepších. Jakpak to asi dopadne? Více třeba zde:  

http://kultura.idnes.cz/nominace-na-andely-debutujici-charlie-straight-maji-sanci-na-tri-sosky-1er-/andel.asp?c=A100315_214006_andel_tt

Klenot je v podstatě jarní album, proto bude po celý první jarní týden na našich stránkách za lidovku. Mít jedno z pěti alb roku 2009 za kilo je docela lákavá nabídka ne? http://www.cenyandel.cz/cz/nominace.html Pro ty co chtějí doplnit své sbírky o originály starších alb taky něco nabídneme. Takže 21.3.10 mrkněte na naše stránky.

Ještě příhodu o které dost přemýšlím. Vesele si prodávám na plzeňském Žebříku a přijde maník a že by si vzal tuhle placku, ale má jen dvacku. V duchu si říkám, chudák ten dopad´, kolik sem bylo vlastně vstupný, že bych mu slevil? Kouknu na hodinky a říkám: „Čeče půl desátý a ty máš jen dvacku? Určitě tu máš kámoše co ti bůra půjčí“. Za pět minut byl zpátky a dává mi 25 Kč a říká : „Víš já jsem tě jenom zkoušel.“ Lidé jsou různé. Vzkaz pro takové: hrajte férovku, protože tahle kapela je férová.

Váš ředitel San Piego rec.

10.03.2010 Vlajka pro Tibet
tibet
07.03.2010 soutěž lmb a ost

Ahoj!

Vyhlašujeme soutěž o 20! volných lístků na pražskej koncert v LMB a o 5 lístků na koncerty v Herálci a v Moravský Třebový. Otázka se týká naší poslední desky. Přes co skáčou  hrdinové písně Závod?? Odpovědi pište na tyto emaily

fixavpraze@centrum.cz   pro koncert v Praze

fixavheralci@centrum.cz  pro koncert v Herálci

fixavdukuduku@centrum  pro koncert Moravský Třebový

Prvních 20(5), kteří odpoví správně bude mít lístek u vstupu na JMÉNO a PŘÍJMENÍ!!!!, který bude uvedený společně s odpovědí v emailu.

 

 

Počet stažení 0014707

Ahoj lidi!

Tady je pro Vás ke stažení naše EP Čtyři slunce, které jsme vydali ke stejnojmennému filmu Bohdana Slámy. Je na něm pět songů, jeden zvláštní bonus a dialogy, který uváděj jednotlivý písně.

Co s tím můžete udělat?

  1. nedělat nic,
  2. stáhnout si EP a poslouchat,
  3. stáhnout si EP, poslouchat ho a odměnit nás jakoukoliv částkou v rozmezí koruna až nekonečno korun na účet 2107698153/0800,
  4. objednat si EP v našem e-shopu.

V době probíhající diskuze a polemiky mezi piráty a nepiráty prohlašujeme toto:

Když si to někdo stáhne a nedá nám nic, nevadí, ale plácat po zádech ho za to nebudeme. Když nám někdo něco pošle, potěší nás to a dotyčný jedinec tímto projeví svůj charakter a zároveň respekt k naší partě. Američané říkají: vote by wallet. Volně přeloženo: zaplatím za to, co se mi zdá dobrý.:)

Celou desku jsme nahráli za peníze, které jste nám dali za naše předešlá alba (Klenot, VFRFP, Detaily). Náš label jsme my čtyři a ředitel. Vaše peníze jdou do naší hudby, a to je podle nás čistej model. Doufáme, že je pořád trvale udržitelnej.

Děkujeme všem, co se rozhodnout za desku zaplatit. Mužete přispět kartou, převodem z účtu nebo elektronickým bankovnictvím. Poplatky za převody jsou únosné. Zaplatit lze také pomocí SMS. Je to asi nejpohodlnější, ale o zaslanou částku se musíme dělit s operátory.

Záleží jenom na Vás, co uděláte.:)

VF

Ahoj lidi!

Tady je naše deska. Každej si tu desku může stáhnout, poslechnout a pak se rozhodnout, zda si něco zasloužíme. Pak může poslat libovolnou částku přímo na náš účet. Je to pro nás nejlepší podpora a všechny takhle poslaný peníze jdou za náma nejen na další desku Vypsaný fiXy, ale i na další projekty, který mají smysl. Nesmírně si vážíme každýho, kdo takto učiní, protože to udělá, i když nemusí.

Díky vám se to dá. DÁ SE TO DÁT!

DĚKUJEME MÁRDI, PÍTRS, MEJLA

stáhnout cd + texty koupit v našem e-shopu
stáhnout cd + texty
mp3 105 mb flac 491 mb

Ahoj lidi! Vítáme vás!

Jste tady a můžete si úplně v klidu stáhnout naši novou desku i s bookletem.
Zkuste to ještě malou chvíli vydržet a přečíst si pár následujících řádků.
Nejdřív bychom Vám chtěli poděkovat.

Za co?

Děkujeme Vám za Váš zájem o naší partu!
Jsme rádi, že Vám opět můžeme po třech letech něco novýho nabídnout.
Byla to fuška a dalo nám to zabrat. Mentálně, fyzicky a samozřejmě i finančně.
Nahrávka trvá 42 minut a 24 vteřin.
Stažená je za pár chvil. Ale ještě chvilku počkejte..

Každej z Vás má opět čtyři možnosti. Buď stáhnout a poslouchat nebo stáhnout a poslat dle svého uvážení libovolnou částku na náš účet a poslouchat nebo stáhnout, poslouchat a pak případně poslat libovolnou částku. Poslední varianta je, že si to stáhneš a pak si třeba koupíš v našem shopu cokoliv uznáš za vhodné.
Všechny peníze, který utržíme za prodej našich nahrávek a ostatního merchandise dáváme na jednu hromadu a nikdy ji nerozdělujeme. Když přijde čas, tak větší část peněz vezmeme a zaplatíme z ní další nahrávku a následně pak klipy, cd nebo vinyly - prostě vše, co je třeba. Děláme to takhle celou dobu - každá deska vydělává na tu další. Kdo chce, ten nás může podpořit - podporuje tak vznik další desky. Platba zaslaná přímo na náš účet je nejlepší – poplatky jsou minimální.

To je vše. Bez Vás by to nešlo.

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout cd + texty koupit v našem e-shopu
stáhnout cd + texty
mp3 105 mb waw 491 mb

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout album koupit v našem e-shopu

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Kryštof a Pítrs.

stáhnout album koupit v našem e-shopu

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Kryštof a Pítrs.