NOVINKY //

16.02.2010 Klenoty XI.

Ahoj Všichni,

tak to konečně začalo - živé hraní. Sobota 13.2.10 San Piego - trošku neobvyklý lineup, dostalo se třeba na Darling a Letní tlení. Uvidíme a uslyšíme jak to Márdi sestaví příště.

Díky vaším hlasům se VF a Klenot dostaly do nominací na Žebřík 09. Ovšem pro konečné vítězství se musí  opět hlasovat a to stejně jako při nominacich. Na stránce http://www.ireport.cz/zebrik/2kolo/ vyplníte formulář, odešlete a objeví se okno, které vás navede jakou a kam poslat SMS, která stojí 9 Kč. Hlasovat se dá do 28.2.10.

K mému velkému překvapení jsem zjistil, že Klenot byl v kategorii české album roku nominován i na hudebním servru Factory Top 40, který sdružuje na 10 českých DJů !!!, hudebních dramatrugů !!! a publicistů. Ti vytvořili nominace a nyní máme hlasovat my, posluchači. Tož hlasujme zde http://www.factorytop40.cz/award_hlas10.php 

A ještě zpět ke koncertům. Kluci se dohodli, že na koncertech v Kovářově, Mor.Třebové, Frýdku-Místku, Krnově, Jihlavě, Litomyšli, Jistebnice a Příbrami pozvou na podium jednu místní kapelu. Máte-li nějaký tip na kapelu nebo sami v nějaké hrajete, ozvěte se. Ale má to i háčky: kapela musí být z místa nebo blízkého okolí, musí hrát na Mejnův basový aparát a Pítrsovu bicí soupravu, bude je zvučit fiXí zvukař Martin, pošle 2 až 3 své autorské písně/skladby ve formátu MP3 na email:  fixa1982@seznam.cz , tedy žádné odkazy na www stránky, myspace apod. a stihne to do 28.2.10 včetně.ˇ

Únor bílý pole sílí, ale kdo má pořád přelejzat a obcházet ty hromady. "Jaro jaro bláznivý" už jdeš??

Váš ředitel San Piego rec.

04.02.2010 ZEBRIK 2009 2


Ahoj diky Vam se VF dostala do nominaci v ankete ZEBRIK 2009 hned ve trech kategoriich: Skupina roku, Album roku a Skladba roku. Moc dekujeme za Vase hlasy!

02.02.2010 Klenoty X.

Ahoj všichni

zdravím ze San Piega. Chystají se koncerty na podzim a tak nás napadlo. Jestli máte někdo pocit, že u vás se dlouho nehrálo nebo snad vůbec u vás VF nebyla, napiště nám. Ale nechci emaily tipu: "Ahoj u nás v Kamenici jste ještě nebyly, přijeďte." Ale : "Ahoj u nás v Kamenici jste ještě nebyli a my tu máme príma klubík RC Šutr (kulturáček, hospodu, sál, letní kino) a majitel Karel Kamenický má telefon 666777888, přijeďte." Psát můžete celý rok.

Na tomhle odkazu: http://www.srpuls.cz/vdmusick/ se dovíte co všechno v Čechách vyšlo na vinylu a taky tam můžete zaklikat pro Klenot coby nejlepší vinyl roku 2009.

Dneska to bylo nějaké krátší. Příště to doženu. Na Hromnice o hodinu více a koncertům blíže.

Váš ředitel SanPiego rec.

Počet stažení 0014707

Ahoj lidi!

Tady je pro Vás ke stažení naše EP Čtyři slunce, které jsme vydali ke stejnojmennému filmu Bohdana Slámy. Je na něm pět songů, jeden zvláštní bonus a dialogy, který uváděj jednotlivý písně.

Co s tím můžete udělat?

  1. nedělat nic,
  2. stáhnout si EP a poslouchat,
  3. stáhnout si EP, poslouchat ho a odměnit nás jakoukoliv částkou v rozmezí koruna až nekonečno korun na účet 2107698153/0800,
  4. objednat si EP v našem e-shopu.

V době probíhající diskuze a polemiky mezi piráty a nepiráty prohlašujeme toto:

Když si to někdo stáhne a nedá nám nic, nevadí, ale plácat po zádech ho za to nebudeme. Když nám někdo něco pošle, potěší nás to a dotyčný jedinec tímto projeví svůj charakter a zároveň respekt k naší partě. Američané říkají: vote by wallet. Volně přeloženo: zaplatím za to, co se mi zdá dobrý.:)

Celou desku jsme nahráli za peníze, které jste nám dali za naše předešlá alba (Klenot, VFRFP, Detaily). Náš label jsme my čtyři a ředitel. Vaše peníze jdou do naší hudby, a to je podle nás čistej model. Doufáme, že je pořád trvale udržitelnej.

Děkujeme všem, co se rozhodnout za desku zaplatit. Mužete přispět kartou, převodem z účtu nebo elektronickým bankovnictvím. Poplatky za převody jsou únosné. Zaplatit lze také pomocí SMS. Je to asi nejpohodlnější, ale o zaslanou částku se musíme dělit s operátory.

Záleží jenom na Vás, co uděláte.:)

VF

Ahoj lidi!

Tady je naše deska. Každej si tu desku může stáhnout, poslechnout a pak se rozhodnout, zda si něco zasloužíme. Pak může poslat libovolnou částku přímo na náš účet. Je to pro nás nejlepší podpora a všechny takhle poslaný peníze jdou za náma nejen na další desku Vypsaný fiXy, ale i na další projekty, který mají smysl. Nesmírně si vážíme každýho, kdo takto učiní, protože to udělá, i když nemusí.

Díky vám se to dá. DÁ SE TO DÁT!

DĚKUJEME MÁRDI, PÍTRS, MEJLA

stáhnout cd + texty koupit v našem e-shopu
stáhnout cd + texty
mp3 105 mb flac 491 mb

Ahoj lidi! Vítáme vás!

Jste tady a můžete si úplně v klidu stáhnout naši novou desku i s bookletem.
Zkuste to ještě malou chvíli vydržet a přečíst si pár následujících řádků.
Nejdřív bychom Vám chtěli poděkovat.

Za co?

Děkujeme Vám za Váš zájem o naší partu!
Jsme rádi, že Vám opět můžeme po třech letech něco novýho nabídnout.
Byla to fuška a dalo nám to zabrat. Mentálně, fyzicky a samozřejmě i finančně.
Nahrávka trvá 42 minut a 24 vteřin.
Stažená je za pár chvil. Ale ještě chvilku počkejte..

Každej z Vás má opět čtyři možnosti. Buď stáhnout a poslouchat nebo stáhnout a poslat dle svého uvážení libovolnou částku na náš účet a poslouchat nebo stáhnout, poslouchat a pak případně poslat libovolnou částku. Poslední varianta je, že si to stáhneš a pak si třeba koupíš v našem shopu cokoliv uznáš za vhodné.
Všechny peníze, který utržíme za prodej našich nahrávek a ostatního merchandise dáváme na jednu hromadu a nikdy ji nerozdělujeme. Když přijde čas, tak větší část peněz vezmeme a zaplatíme z ní další nahrávku a následně pak klipy, cd nebo vinyly - prostě vše, co je třeba. Děláme to takhle celou dobu - každá deska vydělává na tu další. Kdo chce, ten nás může podpořit - podporuje tak vznik další desky. Platba zaslaná přímo na náš účet je nejlepší – poplatky jsou minimální.

To je vše. Bez Vás by to nešlo.

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout cd + texty koupit v našem e-shopu
stáhnout cd + texty
mp3 105 mb waw 491 mb

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout album koupit v našem e-shopu

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Kryštof a Pítrs.

stáhnout album koupit v našem e-shopu

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Kryštof a Pítrs.