NOVINKY //

16.02.2010 Klenoty XI.

Ahoj Všichni,

tak to konečně začalo - živé hraní. Sobota 13.2.10 San Piego - trošku neobvyklý lineup, dostalo se třeba na Darling a Letní tlení. Uvidíme a uslyšíme jak to Márdi sestaví příště.

Díky vaším hlasům se VF a Klenot dostaly do nominací na Žebřík 09. Ovšem pro konečné vítězství se musí  opět hlasovat a to stejně jako při nominacich. Na stránce http://www.ireport.cz/zebrik/2kolo/ vyplníte formulář, odešlete a objeví se okno, které vás navede jakou a kam poslat SMS, která stojí 9 Kč. Hlasovat se dá do 28.2.10.

K mému velkému překvapení jsem zjistil, že Klenot byl v kategorii české album roku nominován i na hudebním servru Factory Top 40, který sdružuje na 10 českých DJů !!!, hudebních dramatrugů !!! a publicistů. Ti vytvořili nominace a nyní máme hlasovat my, posluchači. Tož hlasujme zde http://www.factorytop40.cz/award_hlas10.php 

A ještě zpět ke koncertům. Kluci se dohodli, že na koncertech v Kovářově, Mor.Třebové, Frýdku-Místku, Krnově, Jihlavě, Litomyšli, Jistebnice a Příbrami pozvou na podium jednu místní kapelu. Máte-li nějaký tip na kapelu nebo sami v nějaké hrajete, ozvěte se. Ale má to i háčky: kapela musí být z místa nebo blízkého okolí, musí hrát na Mejnův basový aparát a Pítrsovu bicí soupravu, bude je zvučit fiXí zvukař Martin, pošle 2 až 3 své autorské písně/skladby ve formátu MP3 na email:  fixa1982@seznam.cz , tedy žádné odkazy na www stránky, myspace apod. a stihne to do 28.2.10 včetně.ˇ

Únor bílý pole sílí, ale kdo má pořád přelejzat a obcházet ty hromady. "Jaro jaro bláznivý" už jdeš??

Váš ředitel San Piego rec.

04.02.2010 ZEBRIK 2009 2


Ahoj diky Vam se VF dostala do nominaci v ankete ZEBRIK 2009 hned ve trech kategoriich: Skupina roku, Album roku a Skladba roku. Moc dekujeme za Vase hlasy!

02.02.2010 Klenoty X.

Ahoj všichni

zdravím ze San Piega. Chystají se koncerty na podzim a tak nás napadlo. Jestli máte někdo pocit, že u vás se dlouho nehrálo nebo snad vůbec u vás VF nebyla, napiště nám. Ale nechci emaily tipu: "Ahoj u nás v Kamenici jste ještě nebyly, přijeďte." Ale : "Ahoj u nás v Kamenici jste ještě nebyli a my tu máme príma klubík RC Šutr (kulturáček, hospodu, sál, letní kino) a majitel Karel Kamenický má telefon 666777888, přijeďte." Psát můžete celý rok.

Na tomhle odkazu: http://www.srpuls.cz/vdmusick/ se dovíte co všechno v Čechách vyšlo na vinylu a taky tam můžete zaklikat pro Klenot coby nejlepší vinyl roku 2009.

Dneska to bylo nějaké krátší. Příště to doženu. Na Hromnice o hodinu více a koncertům blíže.

Váš ředitel SanPiego rec.

stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.