NOVINKY //

22.12.2009 Klenoty VIII

Ahoj Vážení,

krásné vánoce, hodně lásky, nějaké ty dárky, šťastný a úspěšný rok 2010 se spoustou kulturních zážitků vám přeje VF a San Piego records 

FiXa byla nominována na Hudební ceny Óčka 2009 a to dokonce ve dvou kategoriích - Skupina roku CZ & SK a Rock CZ & SK. Volit pro ni můžeme formou SMS a to až do 30.1.2010. Pro skupinu roku posílejte SMS ve tvaru: HCO mezera 12, neboli HCO 12, pro Rock CZ& SK ve tvaru: HCO mezera 28, neboli HCO 28, a to vždy na telef.číslo 900 11 09. Cena je 9 Kč za jednu SMS. Přesnější instrukce a seznam nominovaných je zde.

Na rok jedenáctý v tomto miléniu chystáme koncerty a to už od února, festivaly a snad i nějaká překvapení, teda jestli vás ještě něco umí překvapit.

Uvidíme se a uslyšíme v roce 20010

Vaše vypsaná fiXa a ředitel San Piego rec.

 

07.12.2009 CENY OCKA

Ahoj, fixa byla nominovana ve dvou kategoriich na hudebni ceny ocka. Kdyby se Vam treba chtelo hlasovat vsechny instrukce jsou v clanku:) Diky!

01.12.2009 Klenoty VII

Ahoj Vážení,

nejdříve tedy odkaz na ČRo Olomouc kde se dá zítra 2.12.09 od 20:02 vyslechnout improvizovaný živý akustický koncert poloviny VF. Zde:

http://projekty.rozhlas.cz/prehravacwma3/index.php?stanice=olomouc

Blíží se vánoce, jako každý rok, a jestli máte menšího sourozence, můžete mu darovat tričko s VF. Ode dneška jsou v našem obchodě i dětské velikosti.

Další tip na vánoce je na našich stránkách balíček CD nebo LP s Klenot tričkem. Počet triček a výběr velikostí je omezen.

A polední věc. U objednávek zaslaných do 18.12.09 včetně, garantuji, že k vám dorazí do Štědrého dne, u pozdějších to není jisté.

Zdraví váš ředitel San Piego Rec.

stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.