NOVINKY //

23.08.2007 FIXA@UGANDA-KALKATA-ON THE ROAD!!
Klikněte na chlápka s batohem - vemte batoh a vyražte na náš festival UGANDA-KALKATA-ON THE ROAD!! Spousta kapel, dva dny, vstupný pouhý kilo na den, možnost stanování a hlavně dva pořádný večírky!!! Taky se budou promítat filmy - například KOUŘ, Visací zámek 2007 atd. Prázniny a léto jdou do poslední fáze, tak nemá cenu sedět doma. Jo a posílejte energii tam nahoru ať není hnusně. Zdar!!!
17.08.2007 Fixa první ochutnávka Fenomén nová deska Dezolát
Naše nová deska se bude jmenovat FENOMÉN. Vyjde na konci září. Na www.myspace.com/vypsanafixa si můžete poslechnout celou první novou píseň, která se jmenuje Dezolát. Text písně je v historii. Taky si můžete prohlédnout hlavní stranu obalu. Zbytek desky míchá Dušan Neuwerth ve studiu. Jsme už těsně před cílem, tak se těšíme stejně jako vy.
06.08.2007 On The Road Festival Bohdaneč
A je to opět tady - rok se s rokem sešel a festival UGANDA-KALKATA začíná klepat na dveře!!! Během 24. - 25. srpna na něm vystoupí 20 kapel - koho to začalo zajímat, nechˇt klikne na chlápka s batohem. Když ho to začne zajímat opravdu, může vzít svůj batoh a vyrazit. Pokud někdo nepochopil, kde je chlápek s batohem, tak je tu druhá varianta-zadat adresu www.ontheroadfestival.com a nacpat batoh. Komu se tam minule líbilo, může pomoci ústní reklamou. V anketě můžete dát hlas kapele na kterou se těšíte. Vstupný na jeden den je 100 (!!!) korun. Taky si můžete na stránkách stáhnout speciální festivalovou píseň o japonské diskotéce, kterou jsem vytvořil jako odměnu nebo lákadlo pro ty, co kliknou na chlápka s batohem.
05.08.2007 5.8.2007
Ahoj, na Sázava festu jsme zjistili nemilou skutečnost, že někteří festivaloví stánkoví prodejci kopírují placky VF. Tyhle placky jsou nekvalitní, s vlastním, tudíž neoriginálním designem VF a jsou prodávány za 40,- korun, což je při jejich velmi špatné kvalitě zisk cca 35,- korun za placku. Prosíme vás, abyste placky VF kupovali buď v našem obchodě tady na webu, nebo u Demiža, který na každém festivalu po poslední písničce stojí pod pódiem a prodává. Originál placky a jejich vzhled si můžete prohlídnout na našich stránkách v sekci obchod a stojí jen 25,- Kč. Kdybyste měl někdo podobnou zkušenost nebo někde na fesťáku na takového prodejce ještě narazil, dejte mi prosím vědět na dydla@ameba.cz. Díky!
stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.