NOVINKY //

29.06.2011 Klenoty XXVII

Ahoj všichni

Astronomické léto začalo před pár dny a prázdniny už tento pátek. Pro mě nejpříjemnější část roku. Prázdniny pro mě už pár let neplatí ale léto, to je pro všechny. Takže opravdu letní festivaly jsou tady a začíná to v červenci hned 1. Spálené Poříčí – Basinfirefest, 2. Nové Mesto nad Váhom – Topfest a Holovice fest, 3. Hradec Králové – Rock for People, 5. Hradec Králové – Rock for People, 9. Moravské Budějovice – Protiproudu a Rožmberk – České hrady, 15. Podhajská , 16. Točník – České hrady a Kolín – Beatfest, 22. Studnice, 23. Poděbrady – Barvy léta a Švihov – České hrady, 29. Rudimov – Lebeda fest a 30. doma na Kunětické hoře – České hrady. Srpen si necháme napříště.  

Márdi slibil, že na RFP a možná i na další festivalech zahrají nějakou ukázku z chystané desky. Ale kdy to nacvičí, to nevím.

Možná víte, že do hitparády Polskeho radia Trojka se opět dostala písnička od VF. Teď je to píseň „Z náruče“ (http://www.youtube.com/user/vypsanafiXaTv?blend=4&ob=5#p/u/0/0AGYKwTvFtM ), která vyšla na soundtracku k filmu Lidice. Aby se píseň dostala nahoru a dopředu je třeba hlasovat a to zde http://lp3.polskieradio.pl/notowania/ zde je taky současné pořadí hitparády. Před hlasováním se musíte registrovat a to po kliknutí na červené tlačítko „Glosuj“, kdy se ukáže nové okno s znovu klikni na „Zarejestruj sie“ a vyplň login heslo a email jako při každé jiné registraci. Může se hlasovat pro 10 písní a podle mě je z čeho vybírat. To u nás ve státním rozhlase neuslyšíte.

Ještě jedna příhoda. VF hrála v pátek na Slovensku na Rudava festu jako poslední asi po 7 jiných kapelách a po mírném skluzu asi o půl druhé ráno. Po třech písničkách šel kolem mého polního „butiku“ maník v každé ruce pivo. Zastavil se a hovorí: „Čo je toto za kapelu?“ Říkám vypsaná fiXa. Chvíli na mě kouká a pak „Čo je to ten Klenot?“ Já na to že album té kapely. Zase chvíli kouká. „Tak ja si jedno zoberiem“. Víc ani slovo, zaplatil, vzal cédo a zmizel ve tmě. Asi nějaký náhodný pocestný.

Zatím se mějte krásně

Váš ředitel San Piego Rec.

stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.